Encyklopedia życia na Ziemi

Tłumaczenie: Piotr Rosikoń
Wydawnictwo: SBM
Encyclopedia of life on Earth
Angelika

Ta niezwykła encyklopedia opisuje ogrom życia na całej naszej planecie. Odkryj świat prehistorycznego życia, roślin, dinozaurów, płazów, gadów, owadów i pajęczaków, ptaków, ssaków oraz stworzeń zamieszkujących morza i rzeki. Poznaj też tajemnice ludzkiego ciała. Osobliwości. Światowe rekordy. Tabele. Zestawienia. Wypunktowania. Niezwykłe informacje. Schematy i ilustracje. Jeśli chcecie...

Jeśli chcecie dowiedzieć się wielu rzeczy o żarłocznych dinozaurach, niedźwiedziach, która potrafią wytrzymać bez pożywienia przez osiem miesięcy, latających wężach, duszących roślinach, robakach, które osiągają 40 cm długości... znaleźliście właściwe źródło.

źródło opisu: Wydawnictwo SBM, 2007

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!