Stemplem i tuszem robimy kartki

Wydawnictwo: RM
rękodzieło

Stemplem i tuszem Sami robimy kartki Myślisz, że do tworzenia eleganckich i subtelnych kartek okolicznościowych konieczny jest talent plastyczny? Nic bardziej mylnego! Wspaniałe kartki w wyszukanych tonacjach kolorystycznych, zdobione wzorami geometrycznymi i florystycznymi można zrobić, wykorzystując stemple, barwne tusze, naklejki i różnego gatunku papiery. W książce omówiono podstawowe...

Stemplem i tuszem
Sami robimy kartki
Myślisz, że do tworzenia eleganckich i subtelnych kartek okolicznościowych konieczny jest talent plastyczny? Nic bardziej mylnego! Wspaniałe kartki w wyszukanych tonacjach kolorystycznych, zdobione wzorami geometrycznymi i florystycznymi można zrobić, wykorzystując stemple, barwne tusze, naklejki i różnego gatunku papiery. W książce omówiono podstawowe techniki p

Bastet | 2011-07-01
Na półkach: Przeczytane, 2010 by Bastet