Turcja przewodnik turystyczny

7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Essential Turkey
Turcja, przewodnik turystyczny
Aga

Ten przewodnik turystyczny opisuje wszystko co trzeba wiedzieć jeśli planuje się wakacje w Turcji.

Marta | 2017-08-07
Przeczytana: 07 sierpnia 2017

Przewodnik fajny, własnie wybieram się do Turcji i chciałam się jak najlepiej przygotować do podróży. Jest dosyć stary i zapewne ceny są już zupełnie inne, jednak historia się nie zmienia i lokalizacja zabytków również a te kwestie są w przewodniku bardzo dobrze opisane, łącznie z dojazdami z miejsca do miejsca. Sama część o Stambule jest dopracowana rewelacyjnie, są ustalone trasy zwiedzenia na określone dni, np Stambuł w 1 dzień, Stambuł w 2 dni. Myślę, że książka jest warta przeczytania jest bardzo szczegółowa i dobrze napisana. Polecam