Wielki śpiewnik Agnieszki Osieckiej T.6

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Muzyczne
muzyka

W tym tomie napotkają Państwo trochę graficznych akcentów ery hipisowskiej, ponieważ piosenki w nim zawarte powstawały w znacznej mierze na przełomie lat 60. i 70. Ruch hipisowski miał swoich ideologów, pisarzy, poetów, a w plastyce był silnym impulsem dla modnego już kierunku pop artu. Agnieszka Osiecka trafiła po raz pierwszy do Ameryki w końcu 1967 roku jako stypendystka Fundacji Forda i chłonęła wszelkie przejawy nowej muzyki i poezji z pewnym ostrożnym entuzjazmem. [A. Passent, J. Borkowski]

papczi | 2014-03-30
ALF | 2013-05-16