Poradnik przetrwania dla właścicieli kotów

Wydawnictwo: Stapis
koty
flora i fauna

Koty i kociaki mogą być sliczną przytulanką, puszystym kłębkiem do rozkosznej zabawy, idealnymi zwierzetami domowymi i kojącymi przyjaciółmi, Mogą być również małymi złymi demonami z najciemniejszych zakamarków piekła, wysłanymi, żeby nas nękać podczas każdego przebudzenia (i czasem zepsuć sen) serią nieznośnych figli, umyślnych zniszczeń, hałaśliwego miauczenia, ukradkowego zakradania się i obrzydliwego smrodu.

denudatio_pulpae | 2015-05-22
Przeczytana: 21 maja 2015

Książeczka na szczęście została kupiona za grosze przy okazji innych książkowych zakupów. Miało być bardzo zabawnie, a wyszło jak zwykle :)
Zaprawionego w bojach właściciela kota/kotów nic w niej nie zaskoczy, sama przez lata posiadania kota - sztuk obecnie dwa, rozważyłam już jakieś 99% pomysłów w niej zamieszczonych - jak widać książeczka do bardzo odkrywczych nie należy. Przeglądana po raz pierwszy może wywołać kilka uśmiechów, ale nic poza tym.

Część z pomysłów musiała wymyślać osoba, która kota w domu nie nie miała nigdy. Przecież każdy posiadacz kota wie, że jedynym skutecznym sposobem na kocią sierść jest nauka jej ignorowania - dopóki nie zacznie formować bardziej zorganizowanych form życia typu dywan lub po domu nie zacznie spacerować nam kocia Chewbacca nie należy zwracać na nią uwagi :P

Na okładce widnieje: "ta wszechstronna instrukcja jest absolutną koniecznością - nie przetrwacie bez niej tygodnia!" - myślę, że raczej powinna to być książeczka przeznaczona dla osób...

Ania | 2016-09-16
Na półkach: 2016, Przeczytane