Zawsze będę przy Tobie. Wsparcie od Twoich bliskich, którzy przeszli na Drugą Stronę

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
8 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
We Walk Beside You Always: Comforting Messages from Your Loved Ones in the Afterlife
duch, duchy, dusza, niebo, śmierć
popularnonaukowa
Ophelia

W naszej kulturze umieranie jest tematem, o którym nie umiemy rozmawiać i tym trudniejsze jest pogodzenie się z faktem utraty bliskiej osoby. Jednak książka ta jest wspaniałym antidotum na wszechogarniające poczucie strachu przed śmiercią, które przenika nasze nowoczesne społeczeństwo. Co nas czeka po śmierci? To pytanie zadaje większość z nas, a próbę odpowiedzi na nie podejmuje znana medium i jasnowidz. Jest ona przekonana, że śmierć wcale nie oznacza końca, a życie tak naprawdę jest wieczne. Jej zdaniem świadomość, że Twoi zmarli bliscy lub ukochane zwierzaki są blisko Ciebie, zawsze dodaje otuchy. W każdej chwili możesz porozmawiać z nimi, otrzymać od nich porady i pozbyć się smutku, który Cię przygnębia. Twoi bliscy zmarli są tylko o jedną myśl stąd.

źródło opisu: Wydawnictwo Studio Astropsychologii, 2015

źródło okładki: http://www.studioastro.pl/

angelika | 2016-10-27

Śmierć od zawsze wzbudzała we mnie smutne emocje i odczucia.Ktoś jest przy nas i nagle go nie ma.Pustka i samotność.Miałam w sobie kilka wizji czy faktycznie jest coś takiego jak "Druga Strona".Dzięki tej książce odkryła,że istnieje inny świat,a bliscy odchodzący z tego świata są po mimo śmierci przy nas.Możemy z całych sił starać się ,by pewne rzeczy w naszym życiu się nie wydarzyły, jednak śmierci nie da się ominąć.
Autorka pokazuję nam,ze to dopiero początek naszej przygody.
Bridget Benson jest medium, praktykująca seanse dzieki, którym jest w stanie nawiązać kontakt z zmarłymi.Poprzez swoje doświadczenia z śmiercią uzmysławia nam,że rozłąką jest tylko wyłącznie na płaszczyźnie ciała,a nie duszy.Poprzez śmierć członka rodziny mamy poczucie,że odchodzi na zawsze.Nie bierzemy jednak pod uwagę tego,że tamta strona zaświatów jest inna,lepsza bez bólu i cierpienia.Nie jesteśmy jednak w stanie teraz doświadczyć bliskości zmarłej osoby.
Benson w publikacji przedstawiła jak...