ZARYS HISTORII 34 BRYGADY KAWALERII PANCERNEJ. Od 4 do 34 Brygady

Wydawnictwo: Dekorgraf
9788360119679
Wojsko Polskie, Brygada
gathern

Książka „Zarys historii 34 Brygady Kawalerii Pancernej. Od 4 do 34 Brygady” stanowi pewną formę przedstawienia historii jednostki, której początki sięgają 1944 r. Brygada jest jedną z najstarszych jednostek wojskowych 11 Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej, od 1949 roku związanej z Czarną Dywizją i garnizonem Żagań. Książka adresowana jest do wszystkich, którzy interesują się problematyką...

Książka adresowana jest do wszystkich, którzy interesują się problematyką oręża polskiego. „Zarys historii...” skierowany jest również do najmłodszych żołnierzy, dla których opisane zostały trudne i ciężkie lata mozolnej służby wielu pokoleń żołnierskich. Właśnie te pokolenia, tworzące przez lata siłę i potęgę naszego oddziału zasługują na najwyższy szacunek i uznanie.

źródło opisu: Oficyna Dekorgraf, 2011

źródło okładki: http://www.dekorgraf.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!