SudologIQ

Wydawnictwo: Agora SA
9788375520613
hobby

SudologIQ to połączenie sudoku i quizu wiedzowego.Zabawa polega na wypełnieniu diagramu liczbami jak to się dzieje w sudoku.Z tym ze wyjściowy diagram w sudologIQ jest pusty. Liczby od początku wpisujemy sami, odpowiadając na pytania spod diagramu. Odpowiedzi pozwalają na przyporządkowanie właściwych liczb poszczególnym polom wiersza (poziomo) lub kolumny (pionowo).Wystarczy kilka pierwszych liczb i już rozwiązujemy sudologIQ według zasad klasycznego sudoku. W każdej chwili możemy wrócić do pytań i na podstawie odpowiedzi dopisywać kolejne liczby.Uwaga podpowiedz! Nie musimy odpowiadać na wszystkie pytania! Nawet z najtrudniejszego zazwyczaj uda się odgadnąć jedna czy dwie liczby. Resztę odkryjemy dzięki regułom sudoku. A rozwiązując sudoku, poznajemy kolejne odpowiedzi. Dobrej zabawy!

książek: 2009
gorofil | 2016-07-19