Beware of Bad Boy

Wydawnictwo: April Brookshire
Beware of Bad Boy
angielski
B78

Bad Boy Zanim poznałem Gianna, myślałem że żyłem pełnią życia, dziki i beztroski. Teraz, że mam ją w moim życiu zrozumiałem, co to naprawdę znaczy czuć, że żyje. DZIEWCZYNA Dopóki nie spotkałam Caleba, nie byłam pewna, że piękno istnieje w moim wnętrzu. Wraz z nim w moim życiu, nie tylko zobaczyłam, że piękno jest wewnątrz mnie, ale również w moim świecie wokół mnie. Gianna ma wszystko :...

Bad Boy
DZIEWCZYNA
Gianna ma wszystko : piękno, popularności i chłopaka Josha pasującego do niej. Szkoda, że ​​to wszystko sprawia, że ​​jest nieszczęśliwa. Żyje życiem na podstawie oczekiwań innych ludzi, nie czyni ją to szczęśliwą.
Caleb ma wszystko, co chce, wolność,że może robić jak mu się podoba i wiele możliwości, aby to robić. Ma w swoim życiu wiele dziewczyn, a poza którą przyjmuje w życiu pokazuje, że nie chce się wiązać. Wyrzucony z innej szkoły, jego matka wysyła go do życia z ojcem.
Gianna nienawidzi jej nowego przyrodniego brata. Caleb myśli, że jest pusta i piękna. Potem odkrywa jej sekret i używa go, aby poznać prawdziwą ją. Zmienia to jego na zawsze.

źródło okładki: https://www.goodreads.com/book/show/17338329-beware-of-bad-boy

Kinga_recenzuje | 2016-11-16
Przeczytana: 14 listopada 2016

Moja pierwsza książka po angielsku, którą przeczytałam w całości. Nie jest ona tym, czego oczekiwałam, no ale przecież chodziło o to, żeby zrozumieć, co jest tam napisane... Czy aby na pewno?

"Beware of Bad Boy" już samym tytułem krzyczy: "romans! Romans niczym z Wattpada!". Nie zwracałam na to uwagi i nie wyszłam na tym za dobrze. No, ale bądźmy szczerzy - od czasu do czasu lubię przeczytać jakieś schematyczne romansidło "na odmóżdżenie". Jakoś lepiej mi jest potem zabierać się za fantastykę i inne książki zalegające mi na półce. Nie mniej jednak ten schemat, w tej książce był tak utarty, że już po dwóch pierwszych rozdziałach dokładnie wiedziałam jak się ona skończy. A najlepsze i zarazem najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie pomyliłam się ani trochę. Autorka od deski do deski zrobiła to dokładnie tak, jak można by się spodziewać po książce tego typu.

Swoją drogą, jeśli ktoś lubi DIMILY, może spróbować z tą książką, bo chodzi w niej prawie że o to samo...

Główna bohaterka...