Modne szydełkowanie

Wydawnictwo: Wiedza i Życie
5 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
rękodzieło

Nudzą Cię już dodatki, ozdoby i gadżety, które można kupić w sklepie. Chciałabyś zabłysnąć w towarzystwie oryginalnym szalem, peleryną lub czapką. Nie masz pomysłu na ciekawą torbę, jedyną w swoim rodzaju biżuterię wykonaną z włóczki. A może po prostu chciałabyś nieco zmienić swoją ulubioną koszulkę, naszywając na nią efektowny wzór, lub wykonać pr

Kasio | 2013-07-11

Jeśli posiadasz już pewne umiejętności i doświadczenie w dzierganiu na szydełku nie będzie to książka dla Ciebie. Zamieszczone w niej wzory są proste w wykonaniu, ale przyznaję - pomysły są ciekawe. Podobne schematy można jednak ze spokojem znaleźć w internecie, więc - przynajmniej z mojej perspektywy - szkoda pieniędzy.

Gabriela | 2011-11-16
Przeczytana: 2008 rok