Świnka Peppa. Mój tata

Wydawnictwo: Media Service Zawada
7 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Ania_i_Aniela

Złap książeczkę to doskonały pomysł na wspólną zabawę rodziców z
dziećmi. Formuła serii została opracowana w taki sposób, żeby wspomagać
proces edukacji dziecka oraz rozwijać jego zdolności poznawcze. Każdy
miłośnik świnki Peppy pokocha jej nowe przygody opatrzone kolorowymi
ilustracjami.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: http://ksiazeczkibajeczki.pl

AnnaSikorska | 2015-12-01

Świnka Peppa znana jest niemal każdemu dziecku. Ta niepozorna bohaterka przeżywa w animowanym serialu przygody podobne do tych dziecięcych. Poza świetną rozrywką opowieści o Peppie są doskonałym materiałem edukacyjnym. W książeczkach znajdziemy to, co dzieci znają z telewizji i możemy doskonale wykorzystać to do zaszczepienia miłości do książek, zachęcenia do czytania lub samodzielnego opowiadania o przygodach małej świnki. Liczne ilustracje sprawiają, że dziecko będzie mogło to robić bez problemu. Takie ćwiczenie pozwoli na rozwijanie pamięci, umiejętności wypowiadania się oraz koncentracji.
Poza historyjkami z Peppą można znaleźć wiele materiałów edukacyjnych: od puzzli po pacynki (te na razie nam się marzą).
W naszej kolekcji mamy książeczki i puzzle z świnką oraz „Pomysłowy domek” zawierający puzzle z literami, przedmiotami, słowami oraz cyframi, a także książeczkę i kredę. Najbardziej podobały nam się puzzle wzorowane na piankowych, w których elementem do włożenia do tła jest...