rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Z pokorą i uniżeniem

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Japonia nie do opisania, czyli książki nie tylko na czas igrzysk
Made in Japan kuleje nie z powodu braku rzetelności, a powtórzeń. Konstrukcja książki jest zła, nie treść. Autor ma kanał na YT: Środek od środka, najłatwiej tam trafić wpisując w youtubową szukarkę tytuł Dziewczyna z konbini. Kanał o Dalekim Wschodzie głównie. Całkiem inteligentne wywody, przyjemnie się słucha.
2 lata temu
Dobre, krótkie książki
 Dzieciństwo w pasiakach  Byłem asystentem doktora Mengele  Bez strachu. Jak umiera człowiek
4 lata temu
Najbardziej znienawidzony bohater książkowy
Mnie w "Igrzykach śmierci" denerwował Gale. Z kolei w "Katedrze..." (też kocham) - za Phoebusem również nie przepadałam, ale jeszcze bardziej nie cierpiałam samej Esmeraldy, zaś uwielbiałam Klaudiusza Frollo (co za postać). @fuzja - JA TEŻ! Świetna postać!
5 lata temu
Poszukuję książek (I kwartał 2016)
Poszukuję na wymianę, lub w przystępnych cenach :D Prócz wysyłki jest opcja wymiany w Warszawie :)  Gra o tron - tylko wydanie poprawione przez Jakuszyńskiego  Angelfall  Trzej muszkieterowie  Królowie przeklęci. Tom 1  Kot Bob i ja. Jak kocur i człowiek znaleźli szczęście na ulicy
8 lata temu
wymienię/sprzedam (styczeń 2015)
wymienię m. in.:  Zmiennoskóra  Ponura drużyna  Fantazje i koszmary  Więzień Labiryntu  Rozkosze nocy  Partials. Częściowcy  Atlas chmur  Ostateczny argument królów
9 lata temu
sprzedam/wymienię książki archiwalny 4
Jestem nową osobą i dopiero aktualizuje swój profil, ale z chęcią wymienię lub sprzedam bardzo atrakcyjnie następujące książki:  Sekta zabójców Sekta zabójców  Bohaterowie umierają Bohaterowie umierają  Ostrze Tyshalle'a ks. 1
12 lata temu
Pokazuje 6 z 7