Rybak na dnie morza

Wydawnictwo: Czuły Barbarzyńca
literatura polska
Abdita

Książka jest dziełem duetu twórców: znanej pisarki, historyka sztuki i romanistki Agnieszki Taborskiej (autorki m.in. książek Senny żywot Leonory de la Cruz, Abecadło Topora, Okruchy amerykańskie, Spiskowcy wyobraźni), i wirtuoza europejskiej ilustracji, rzeźbiarza, malarza i scenografa Józefa Wilkonia. Wydana najpierw w Niemczech i Korei Południowej, przeniesiona na ekran w filmie animowanym, książka trafia wreszcie do rąk polskiego czytelnika. Nowa wersja bajki o rybaku i złotej rybce adresowana jest zarówno do małych, jak i dorosłych czytelników

źródło opisu: http://sklep.czulybarbarzynca.pl/rybak-dnie-morza-p-2682.html

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!