Darwin kontra Marks. Dlaczego lewica skazana jest na wymarcie?

Wydawnictwo: 3S Media
9788361935223
popularnonaukowa
Zenek

Darwin kontra Marks. Czyli dlaczego lewica skazana jest na wymarcie. – opis wydawcy

Katastrofa demograficzna ogarnia świat. Wszystkie statystyki pokazują, że wbrew mitom, już 80% ludzi na tej planecie ma mniej niż dwójkę potomstwa, a więc wymiera. Najjaskrawiej widać to na przykładzie białej i wschodnio-azjatyckiej rasy, które stoją wobec niebezpieczeństwa zagłady.

źródło opisu: http://bonito.pl/k-1072980-darwin-kontra-marks-czy...(?)

źródło okładki: http://bonito.pl/k-1072980-darwin-kontra-marks-czy...»

Aidan | 2018-05-01

Niestety,ale to jedna z najgorszych książek jakie było dane mi czytać w moim życiu.Jeżeli po prawej stronie będą ukazywały się takie chłamy jak ten,to lewica ma wygraną w kieszeni.Rozumiem przekaz,bo sam mam poglądy prawicowe,ale merytorycznie ta publikacja to dno i kpina z czytelnika.Możliwe,że była pisana dla osób mających problemy z najprostszym myśleniem?Do tego język na poziomie maksymalnie szkoły licealnej......szkoda czasu na taką makulaturę.

kwikster | 2017-02-21
Przeczytana: 20 lutego 2017

Zdecydowanie bardzo prawdziwa opowieść o wpływie marksistowskiej filozofii na cywilizację europejską i chińską.
Sporo przykładów, które czytelnikowi mogą otworzyć oczy na problem demograficzny.

demia | 2016-06-16
Przeczytana: 2016 rok

Książka trafnie uderza w lewicowe, utopijne teorie. Przekaz pracy jak najbardziej słuszny, jednak język czasami mało wyszukany (być może to kwestia tłumaczenia). Irytowały mnie fragmenty pisane dużymi literami. O ile wytłuszczenie najbardziej istotnych fragmentów tekstu było do przyjęcia, to całe zdania pisane "capsem" wyglądały dość niepoważnie. Mam ugruntowane poglądy toteż książka nie zrobiła w nich rewolucji, ale z pewnością dostarcza argumentów do dyskusji z lewactwem.

Zenek | 2015-07-13

Fundamentalna lektura dla każdego zainteresowanego kulturowym marksizmem.