Obrazki dla maluchów. Morze

Tłumaczenie: Zuzanna Apiecionek
Seria: Obrazki dla Maluchów
Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
La mer
Ania_i_Aniela

Pięknie ilustrowana kartonikowa książeczka dla dzieci pomaga dzieciom zapoznać się z przedmiotami i zwierzętami, z którymi mogą się zetknąć podczas zabaw nad morzem.

źródło opisu: http://olesiejuk.pl/product/4906-morze-obrazki-dla-maluchow

źródło okładki: http://olesiejuk.pl/product/4906-morze-obrazki-dla-maluchow

I ostatnia pozycja na dzisiaj to coś dla najmłodszych. Ta książeczka jest cudna zawiera wspaniałe ilustracje, kolorowe, piękne. Ku mojemu zaskoczeniu część z nich to zdjęcia plastusiowych modeli. Ilustracje dotyczą morza, więc znajdziemy tutaj rybki, zamkowy piasek i pytania dotyczące tych morskich stworzeń. :)

książek: 1955
Ula | 2016-01-28
Przeczytana: 13 października 2015

Zebraliśmy już prawie całą kolekcję książeczek z tej serii. Są naprawdę świetne. Książeczki składają się z grubych kartek, mają zaokrąglone kąty oraz miękką okładkę. Wszystko stworzone z myślą, aby nasz maluch nie zrobił sobie krzywdy, a także, aby ułatwić mu samodzielne przeglądanie książeczek. Do tego należy dodać piękne, kolorowe ilustracje - wszystkie figurki wykonane są z modeliny. Treść również dostosowana jest dla najmłodszych. Pod obrazkami znajdziemy pojedynczy wyraz lub krótkie zdanie. Na końcu każdej książeczki mieszczą się proste zgadywanki, które urozmaicą lekturę. Mój synek uwielbia te książeczki, wiele się dzięki nim nauczył i cały czas bardzo chętnie je ogląda.