Namiestniczka

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
sebastian x

sebastian x | 2015-07-12

Do dzieła to nie należy ponieważ nie dorównuje powieścią typu władca pierścieni czy wiedźmin lecz da się czytać. Sama fabuła w sobie być może nie jest aż tak bardzo namiętnością wypełniona że tak powiem czyli nie ma tu dużo stworów znanych z fantasy. Polityka to pierwsza półka tej książki może we tle może nie lecz nie brak nagłych niewyobrażalnych akcji. Autorka postarała się i dobrze jej to wyszło. Choć książka nie jest malutkim podręcznikiem bo mowa tu o +900 stronach to z mojego punktu widzenia wszystko ładnie napisane, nie trzeba wracać stronę do tyłu by pojąć opisaną sytuacje. Ps. Każdy interpretuje inaczej lecz zakończenie inne że tak powiem