muzyka
kuman666

Najlepszy wydany do tej pory przewodnik po muzyce heavymetalowej ostatniego ćwierćwiecza. Zawiera biogramy zarówno pionierów gatunku: Jimi Hendrixa, Blue Cheer, Free, Grand Funk Railroad, Led Zeppelin, Deep Purple, Black Sabbath, Uriah Heep i Motorhead, jaki i przedstawicieli Nowej Fali Brytyjskiego Heavy Metalu: Iron Maiden, Saxon, Def Leppard i Diamond Head oraz najciekawszych zespołów jakie pojawiły się na rynku w ciągu ostatnich lat: Antrax, Mctallica, Slayer, Testament, Queensryche, Nirvana, Alice In Chains, Faith No More Pearl Jam, Death, Sepultura, Megadeth, Guns N'Roses, itd. Ponad 1000 haseł, 150 fotografii; wszystkie noty biograficzne uzupełnione i uaktualnione.

Miras | 2016-08-24

Przeczytałem jakieś 20 lat temu w czasach mojej fascynacji muzyką metalową. I mimo upływu lat nic nie uległo zmianie.

Roman Dłużniewski | 2016-12-07

To kolejny tom z biblioteki Guinnessa. Tym razem metal. A właściwie hard rock i metal. I znowu przypominanie nazwisk, zespołów i legendarnych płyt. To biblia rocka!!!

Blood_Drinker | 2016-01-20
robinslav | 2015-11-01