Sałat love. Zdrowe sałatki na każdy dzień roku

Tłumaczenie: Barbara Rotter
Wydawnictwo: Buchmann
8 (14 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
Salad Love
Emi

SAŁATLOVE jest formą protestu – wobec byle jakich obiadów zjadanych w pośpiechu, szybkich dań na wynos, zupek w proszku, niezdrowych przekąsek. Dla mięsożerców, wegetarian, wegan” i witarian. Dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Autor książki – David Bez – jest młodym projektantem, który pewnego dnia po prostu postanowił odżywiać się zdrowo. Jego blog saladpride.blogspot.com bije rekordy...

i witarian. Dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Autor książki – David Bez – jest młodym projektantem, który pewnego dnia po prostu postanowił odżywiać się zdrowo. Jego blog saladpride.blogspot.com bije rekordy popularności na całym świecie.

źródło opisu: http://www.grupawydawniczafoksal.pl/

źródło okładki: http://www.grupawydawniczafoksal.pl/

Srutu-tutu | 2019-01-09
Przeczytana: 09 stycznia 2019

Najlepsza książka o sałatkach na świecie.
Mój numer jeden w całej biblioteczce kucharskiej.
Inspirujące pomysły i niezwykle czytelna i przyjazna oprawa graficzna.
Je się oczami.
WOW.

kocham_cie | 2016-07-20
Na półkach: Przeczytane, 2016

To zdecydowanie jedna z lepszych książek kulinarnych jakie miałam okazję czytać, przeglądać, wypróbowywać. To idealna publikacja dla tych co chcą jeść zdrowiej, dla tych co chcą jeść prosto, z prostych składników, dla tych co chcą jeść syto. To pięknie wydana książka, z jasnym i prostym menu, z ciekawymi informacjami dodatkowymi. Warto mieć ją w swojej biblioteczce, nawet jak nie jest się wybitnym kucharzem. :) Polecam.

Basia | 2016-07-02

Genialna publikacja. Jestem wzrokowcem, więc dosłownie chłonęłam każdą stronę. Wiele ciekawych pomysłów. Jestem zachwycona także jego drugą książką ze śniadaniami. Piękne zdjęcia.