Złodzieje wina

Wydawnictwo: Witanet
Goszarda

Smutna popegeerowska wieś. Rzeczywistość popegeerowskiej wsi nie jest jednak sielanką, mimo że okolica piękna, z mikroklimatem. Ludzie mieszkają w rozsypujących się domach. W tak małych społecznościach panują inne zasady i istnieją inne klasy społeczne niż w mieście. Smutni mężczyźni, których jedyną rozrywka jest picie pod jedynym we wsi sklepem. Z pomocą alkoholu rozpraszają beznadzieję życia. W świat tych „złodziei wina” wkrada się śmierć. Czym zawinili mieszkańcy wsi, że morderca systematycznie ich likwiduje? Czy zagadkę rozwikła Jaro przy pomocy tajemniczego Komendanta? Historia ma korzenie w czasach II wojny światowej. Ale kto pamięta tamte czasy i tamtych ludzi? Sprawy przybierają dla Jaro zły obrót. Czy to właśnie on jest mordercą? Czy może stał się kozłem ofiarnym w porachunkach z przeszłości? Na wszystkie te pytania znajdziecie Państwo odpowiedź w książce Karola Dere „Złodzieje wina”, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Witanet.

źródło opisu: Wydawnictwo Witanet, czerwiec 2015

źródło okładki: www.witanet.net

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!