Młodzi piszą... Wakacje

Wydawnictwo: Astrum
hobby

W serii książeczek pt. Młodzi piszą... zamieściliśmy opowiadania Waszych rówieśników, nadsyłane do nas na coroczny konkurs prozatorski. Są to powieści o radościach, smutkach i codziennych zmaganiach współczesnych nastolatków ze światem. Pierwsza część serii dotyczy zwariowanych wakacyjnych przeżyć, wybuchów namiętności i niezapomnianych letnich przygód. Kolonie, obozy, wyjazdy za granicę, wypady pod namiot, do babci, cioci, koleżanki... Każde miejsce pod słońcem nadaje się do wakacyjnych szaleństw, które (nie ma co ukrywać) czasem kończą się kłopotami.od wydawcy

A-- | 2012-09-07