Wilt w drodze donikąd

Cykl: Wilt (tom 4) | Seria: Kameleon
Wydawnictwo: Zysk i S-ka

Jaki był Wilt? On sam nie miał pojęcia. Był po prostu szarym człowieczkiem, któremu zdarzały się dziwne rzeczy, a jego życie przypominało serię upokorzeń...

Kitty | 2013-11-16
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 16 listopada 2013

Po bardzo średniej, jak dla mnie, trzeciej części serii przygód Wilta, myślałam, że już lepiej nie będzie. Dlatego mile zaskoczyło mnie, że autor znów powrócił do swego fenomenalnego poziomu. Wiadomo jak to czasem bywa - im dalej w las, tym ciemniej, jednak z pełną odpowiedzialnością mogę Was zapewnić, że WARTO dociągnąć do tej części. Cieszę się, że postanowiłam dać szansę tej książce. Według mnie, najlepsza! ;)
Ciężko jest mi tu napisać coś więcej bez zbędnego spoilerowania, jednak skrajne emocje towarzyszące mi podczas czytania, wyrażą więcej niż jakiekolwiek słowa. Jak to podczas czytania Sharpe'a, dominują śmiech i zaskoczenie, niedowierzanie przemieszane z najróżniejszymi przemyśleniami, jednak w książce tej kryje się dużo, duuużo więcej.
Także czytajcie, serdecznie polecam!

ira | 2015-11-10
Na półkach: 2015, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 09 listopada 2015

Wilt zaiste w drodze donikąd...
Czwarta część serii jest jak wegetariański schaboszczak - coś, co się zna i lubi, całkowicie wyprane ze swojej treści. Wilt w tej książce jest praktycznie nieobecny, najpierw nieprzytomny, potem niechętny, na koniec spacyfikowany. Eva i czworaczki dostarczają nieco rozrywki, ale nadal zdecydowanie za mało, żeby uznać "Wilta" nr 4 za część dorównującą choćby poprzednim.

Ana294 | 2013-09-10
Przeczytana: 2013 rok