Słówka historyczne, czyli III Rzeczpospolita w cytatach

Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry
8320717604
historia

Słówka historyczne to zbiór cytatów, ale też nieznane dialogi polityków, kulisy ważnych decyzji i sejmowe anegdoty. Przez piętnaście lat padło wiele zdań, które żyją już własnym życiem.

biblioskrzynka | 2013-03-18

Chociaż parę słów na jej temat... ta książka jest ciekawostką w mojej biblioteczce, gdzie nie ma wielu książek o tematyce politycznej. Nie powiem, że czyta się ją jednym ciągiem, ale to dlatego, że anegdot jest tak dużo i są tak różnorodne,że wygodnie było czytać ją dorywczo, codziennie po trochu. Ponadto jet to dobra pozycja dla koneserów śmieszności Polskiej sceny politycznej - perełki z mównic i debat telewizyjnych, to też frajda dla badaczy (koślawego) języka ;)

Monia | 2013-12-07
Pierek | 2011-08-08