2018
literatura piękna
angielski
asia

Seventeen years old when he broke my heart.
Seventeen days later when another picked up the pieces.
Seventeen years together.
Seventeen thousand problems.
Seventeen days of reliving my past and finding a new future.
Seventeen minutes until it all went up in flames.
Seventeen breaths until I took my last.
This is my story...and it’s going to burn.

źródło opisu: opis dystrybutora

źródło okładki: https://www.goodreads.com/book/show/22086404-burned

Magnolia0401 | 2016-02-10
Przeczytana: 10 lutego 2016

Niestety bardzo słabe...nie polecam...

lulamae | 2016-01-18
Przeczytana: 14 stycznia 2016

Finnley kończy właśnie małżeństwo. Związek z mężczyzną, z którym była przez siedemnaście lat. Wielokrotne 'drugie szansy' wyczerpały się i czas ruszyć do przodu.
Pierwsze wyjście z przyjaciółką na drinka owocuje spotkaniem Collina - wielkiej, szkolnej miłości, której nie widziała siedemnaście lat.
Kiedyś połączyła ich zamiłowanie do ognia, teraz po latach ogień wybucha między nimi - czy siła uczucia ich nie spali?

No cóż - idealny przykład powiedzenia 'Stara miłość nie rdzewieje'. Dobrze się to czytało, miło spędziłam przy niej czas. Lekka, odprężająca, gorąca. Tylko też niczym mnie nie zaskoczyła, a szkoda.
Jednak uważam, że jest warta uwagi.

bookish | 2015-08-05
Przeczytana: 05 sierpnia 2015

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

strasznie mi ta książka przypominała inną powieść, ale skupmy się na niej. co mogę powiedzieć. ona zdradzana przez męża w końcu postanawia go zostawić i kiedy opija tę widomość w barze spotyka swoją pierwszą miłość. dokładnie po 17 latach, kiedy ostatni raz widzieli się mieli po 17 lat. ciągnie ich do siebie, ale to przyciąganie to nie tylko porządanie, to miłość, ciekawość, niewyjaśnione sprawy. i niby wszystko jest dobrze do mementu, kiedy ona zostaje uwięziona przez swojego męża i on podpala dom, ponieważ nie chce znieść presji rozstania. nasz dzielny bohater, jej miłość ratuje ją i wszystko kończy się szczęśliwym zakończeniem. czyta się przyjemnie, jest ta nutka pikanteri i wątek z tym złym. na ciepły wieczór, jak najbardziej polecam do poczytania.

Katarzyna | 2015-08-03
Przeczytana: 03 sierpnia 2015

Pierwsza miłość może nam złamać serce.
Pierwsza miłość może pozostawić pustkę w sercu.
Pierwsza miłość może być tą ostatnią.
Pierwsza miłość może trwać wiecznie.

Pierwszą miłością Finnley był Collin, chłopak z sąsiedztwa. Poznali się oni podczas wybuchu prochu na jej podwórku. To była pasja Finnley, uwielbiała tworzyć obrazy za pomocą prochu. Z Collin'em była dwa lata, aż do momentu, gdy jego przyjaciel D.J nie przyniósł jej karteczki, w której Collin z nią zerwał! Złamało jej to serce. Później poznała Jordana.
Z nim wzięła ślub i żyła 17 lat..ale to nie jest życie jak w bajce.
Jordan był chory, uzależniony od hazardu, alkoholu, narkotyków. Notorycznie zdradzał Finnley (o tym nie wiedziała, albo starała się nie wiedzieć). Za każdym razem, gdy chciała zakończyć to małżeństwo, Jordan przepraszał ją, obiecał.. a ona wybaczała..aż miarka się przebrała.
W wieku 33 lat złożyła pozew o rozwód, a w jej życiu ponownie zagościł Collin. Ale psychopatyczny Jordan nie chce mu oddać JEGO żony....