Od chaosu do spokoju. Jak wychowywać dzieci z ADHD i innymi zaburzeniami zachowania

Wydawnictwo: Media Rodzina
adhd
zdrowie, medycyna

Wszystkie dzieci są czasami nieznośne. Kiedy jednak dziecko jest nieznośne cały czas, bo cierpi na ADHD lub inne zaburzenia zachowania, trudny do opanowania chaos w rodzinie staje się regułą. Książka przynosi praktyczne rady dla rodziców i terapeutów, uczy, jakie stosować reguły, aby zaprowadzić porządek w domu i uporać się z kłopotami w szkole oraz wskazuje, kiedy i gdzie szukać pomocy profesjonalistów. zasadnicza część publikacji to rozmowa między terapeutką a chłopcem cierpiącym na ADHD oraz jego matką. Okładka: miękka, Rok wydania: 2005,

Margerytka | 2013-07-20
Na półkach: Przeczytane, 2013, ADHD