Shiver

Wydawnictwo: Self Publishing
4 (12 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
angielski
Shemmer

Lilith Davies never thought that her life might one day be threatened by out-and-out dullness. Nor did she realize what she would end up having to do to rekindle the excitement lost.

A short, steamy, erotic story, that is sure to have you questioning how far you will go to find what you’ve been missing…

źródło opisu: https://www.goodreads.com/book/show/15997630-shiver

źródło okładki: https://www.goodreads.com/book/photo/15997630-shiver

lulamae | 2015-07-24
Przeczytana: 24 lipca 2015

Jako, że nie jestem zwolenniczką takich krótkich opowiadań (bo i trochę uważam je za bezsensownie) - ot jakiś jeden fragment wycięty z życia ludzi - to jednak muszę stwierdzić, że to zaliczam do nienajgorszych.

Płomienny fragment z życia kochanków - Lilly i Marcusa.
Zniesmaczyła mnie myśl, że dokonywana jest tu zdrada z premedytacją jednak zostałam na końcu 'ugłaskana'.
Dobrze się to czytało.

książek: 1919
emi_g | 2015-07-22
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 22 lipca 2015

Trudno mi sklasyfikować tą książkę?? opowiadanie??...to bardzo krótka nowelka, zawierająca opis jednego spotkania pary:) Sex i sex, w sumie tylko to można zauważyć:)

bookish | 2015-07-18
Przeczytana: 18 lipca 2015

przyjemna scena z życia małżeństwa. scena erotyczna w której odgrywają role.