As Roma. Słynne kluby piłkarskie

Wydawnictwo: Agora SA
9788375520477
sport

Seria książek o wielkich europejskich drużynach oraz karty ze zdjęciami piłkarzy wraz z albumem kolekcjonera znajdą się w nowej kolekcji Słynne kluby piłkarskie.Każdy tom kolekcji zawiera podstawowe dane o klubach i ich historię, a także prezentacje trenerów, piłkarzy i kibiców, tabele oraz statystyki. W serii ukażą się książki poświęcone m.in. Liverpool FC, Valencia CF, Ajaksowi Amsterdam, Barcelonie, Arsenalowi Londynowi. Dodatkowo w każdej książce znajdą się dwie karty z piłkarzami do zbierania.

benia86 | 2014-04-23

Jako siostra pięciu braci musiałam z czasem przejść etap zainteresowania piłką nożną (apogeum przechodziłam uzależniając się od gry "Football manager" ;)), dlatego też na mojej półce znalazła się kolekcja "Słynne kluby piłkarskie". Każda z książeczek jest wiedzą w pigułce na temat każdego klubu )barwy, hymn, stadion, historia, menedżerowie, piłkarze, statystyki, dużo małych- ale ładnych zdjęć). Dla kibica futbolu- przydatna kolekcja.
Jeśli o samą Romę chodzi- mam pewien sentyment- i do miasta i do klubu :)

Iskander | 2012-04-17
Dawid Maj | 2011-01-13