Gra pozorów

Cykl: Flynn (tom 3)
Wydawnictwo: Akapit Press
Casting Shadows
karollllllla

Flynn robi wszystko, co w jego mocy, by zapanować nad swoim wybuchowym temperamentem, zaś River wydaje się szczęśliwsza niż kiedykolwiek. Zakochani planują wspólną przyszłość, lecz kryjące się w cieniu mroczne sekrety gotowe są zagrozić ich szczęściu. Czy jeden błąd może zmienić wszystko?

źródło opisu: http://www.empik.com/gra-pozorow-mckenzie-sophie,p1110492783,ksiazka-p

źródło okładki: http://www.empik.com/gra-pozorow-mckenzie-sophie,p1110492783,ksiazka-p

czytamcałyczas | 2017-09-14

Fajna okładka,bardzo optymistryczna książka.Podobała mi się bardzo,życie w komunie.
Podejrzenia wobec chłopca.Świetna.

To już trzecia część powieści, którą przeczytałam opowiada o River i Flynnie o nastoletniej, młodzieńczej miłości, zakochaniu, zaufaniu i ich związku.
Flynn ma wybuchy temperament, chce go poskromić zapanować nad nim, a River jest szczęśliwsza niż kiedykolwiek.
Młodzi, zakochani budują swoją przyszłość i pragną być razem.

"Gra Pozorów" to bardzo ciepła, urocza i również ciekawa książka przyjemna do przeczytania, poprawiła mi samopoczucie zrelaksowała mnie, jestem zachwycona powieścią.

Marta | 2016-03-27

wallsend25 | 2016-02-28
Przeczytana: 27 lutego 2016

Kolejna część po Zawrót głowy oraz Płomienna namiętność autorstwa Sophie McKenzie, czyli jednej z moich ulubionych pisarek. Na wstępie wspomnę , że książkę otrzymałam w ramach współpracy z wydawnictwem Akapit press. Bardzo za nią dziękuję!

Flynn i River czyli bohaterowie poprzednich tomów wciąż są razem, jednak coś stale zakłóca spokój w ich miłości. River staje się tajemnicza, a Flynn znowu staje się agresywny. Główna bohaterka proponuje chłopakowi, aby ten zamieszkał z nią w komunie u jej ojca, aby nie mieszkał daleko niej. Warunkiem zamieszkania jest udział w terapii, gdzie Flynn będzie mógł nauczyć się panować nad emocjami. River skrywa sekret, który może zniszczyć wszystko. Ponadto do komuny przyjeżdża chłopak po uszy zakochany w bohaterce.

Czy River odważy się powiedzieć tajemnicę? Czy Flynn jej wybaczy?

Gra pozorów to naprawdę świetna książka opowiadająca o miłości, relacjach z rodziną i dorastaniu.Słusznie na okładce umieszczono napis ,,romantyczna i wzruszająca",...

Biblioteka Szkolna | 2016-01-16

Pamiętacie jeszcze River i Flynna z książek „Zawrót głowy” i „Płomienna namiętność”? Tę spokojną, pilną uczennicę i tego temperamentnego, pełnego gniewu chłopaka? Ja nieomal zdążyłam już zapomnieć, a jednak, kiedy tylko dostałam w swoje ręce „Grę pozorów” - czyli trzecią już część ich historii, natychmiast zaczęłam czytać. Nagle w mojej głowie odnalazły się wszystkie miłe wspomnienia związane z poprzednimi książkami, mój podziw dla autorki, która jakże prawdziwie opisywała losy dwójki młodych ludzi, walczących o prawo do szczęścia i miłości. Tak więc zasiadłam w fotelu z kubkiem kawy i pogrążyłam się w lekturze.

Mimo wcześniejszych niepowodzeń River i Flynn znów są parą. Chłopak wrócił z Irlandii specjalnie dla swojej dziewczyny i za jej namową zapisał się na indywidualną terapię, która ma pomóc mu zapanować nad jego gniewem. Do tej pory wiedzieli o wszystkim jedynie najlepsi przyjaciele dwójki zakochanych – Grace oraz James. Nadszedł jednak czas powiadomić o powrocie Flynna...

Lavender | 2015-12-08
Na półkach: Przeczytane, Recenzenckie
Przeczytana: 06 grudnia 2015

„Gra pozorów” jest opowieścią o nastoletniej miłości, budowaniu związku, zaufania, o szacunku i trudnych wyborach. Jednak mimo tych ważnych treści czegoś mi w niej zabrakło. Poprzednie części serii w pewien sposób mnie zauroczyły, czytało się je szybko i przyjemnie, lecz „Gra pozorów” dłużyła mi się niemiłosiernie. Tak naprawdę niewiele się w niej działo, autorka opisywała codzienne życie bohaterów pozbawione jakichkolwiek rewelacji. Dopiero pod koniec uraczyła nas sporą dawką emocji, która niestety jak dla mnie, była zbyt duża. Zakończenie również nie okazało się lepsze i nie zachęciło mnie do sięgnięcia po kolejny tom, choć pewnie mimo wszystko i tak to zrobię.

Całość recenzji dostępna tutaj: