Dyskusje o książce Kości smoka

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
1 z 10 (książki
5. Poeta, strażnik i więzień8. 27 śmierci Toby’ego Obeda10. Jeden z nas. Opowieść o Norwegii Odpada 9. Ludzie na drzewach - nie mam ochoty na literaturę piękną
45 tyg. temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Czerwiec 2018)
Amy i Isabelle wspaniała, jestem wielbicielką Elizabeth Strout. Ale jeszcze bardziej wielbię Herbjorg Wassmo. Księga Diny to arcydzieło. Reszta w tzw międzyczasie ;) Rzeczywiście troszkę mi zejdzie
5 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (maj 2018)
Sprzedam!  Wróg  Droga do Nawi  52 powody, dla których nienawidzę mojego ojca  Szkic  Kapuś  Jeźdźcy dinozaurów  Super żywność czyli superfoods po polsku  Rozgwieżdżone niebo
5 lata temu
Angolska sprawiedliwość – „Tajny agent Jaime Bunda”
Z bardziej egzotycznych kryminałów znam tylko serię Roberta van Gulika o Sędzim Di. Wprawdzie Robert van Gulik był Holendrem, ale akcja toczy się w Chinach :) Chętnie poznam inne, dziękuję za ten artykuł. (Nie chcę się czepiać, ale Ameryka Łacińska = Ameryka Środkowa + Ameryka Południowa).
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( grudzień 2016 )
Super. Miałam chętkę na Cathy Glass ale u mnie niestety nie było. Miłej lektury.
7 lata temu
Wymienię/sprzedam (październik 2016)
Wymienię:  Byliśmy łgarzami  Amber  Uprowadzona  Za drzwiami pałacu. W służbie saudyjskiej księżniczki  Ciemniejsza strona Greya  Misja  Spektakle masowej śmierci
19270
7 lata temu