Postarzanie przedmiotów

Wydawnictwo: RM
rękodzieło

POSTARZANIE PRZEDMIOTÓW SPĘKANIA, DECOUPAGE, PATYNOWANIEZachwycające przedmioty i meble postarzone różnymi technikami!Mijają epoki, nieustannie zmieniają się moda i style, a przedmioty i meble stylizowane na antyki stale zachwycają. Pudełko, talerz lub misa zdobione decoupagem można postarzyć, tworząc na nich siateczkę rys, taką, jaką czas pozostawia na przedmiotach ceramicznych, obrazach i na meblach.Książka ta to przewodnik po środkach do postarzania przedmiotów. Opisano w niej sposoby tworzenia spękań delikatnych, rozległych, głębokich lub gęstych. Dzięki informacjom zawartym w książce dowiesz się, jak patynując przedmiot, dodać mu lat. Wszystkie etapy pracy opisano krok po kroku i zilustrowano kolorowymi zdjęciami.Jak wykonać dające dobre efekty stylizowanie przedmiotów i mebli na antykiChoć nieustannie zmieniają się moda i style, przedmioty i meble stylizowane na antyki niezmiennie zachwycają. Pudełko, talerz lub misa zdobione decoupagem, z delikatną siateczką rys, taką, jaką czas pozostawia na ceramice, obrazach i na meblach, mogą ozdobić także twój dom. Dzięki informacjom zawartym w książce dowiesz się, jak patynując przedmiot, dodać mu lat. Wszystkie etapy pracy opisano krok po kroku i zilustrowano kolorowymi zdjęciami. Wyjaśniono także sposoby tworzenia spękań delikatnych, rozległych, głębokich lub gęstych. Niezastąpiony przewodnik po środkach do postarzania przedmiotów.Kto wie, być może odkryjesz w sobie zdolności artystyczne...Mijają epoki, nieustannie zmieniają się moda i style, a w dziedzinie dekoracji wnętrz przedmioty i meble postarzone odpowiednimi technikami stale zachwycają. W sprzedaży dostępnych jest wiele produktów służących do postarzania przedmiotów. Spękania są bez wątpienia techniką postarzania najbardziej wyszukaną. Metoda ta polega na stworzeniu gęstej siateczki rys, jaką czas pozostawia na przedmiotach ceramicznych, obrazach i na meblach. Książka ta to przewodnik po środkach do spękań. Opisano w niej rozmaite efekty, jakie można uzyskać dzięki ich stosowaniu. Ujawniono także najdrobniejsze sekrety ułatwiające stworzenie siateczki spękań delikatnych, rozległych, głębokich i gęstych. Dzięki informacjom zawartym w tej książce pozbędziesz się wątpliwości związanych z wyborem dostępnych na rynku produktów, a twoje przedmioty wzbudzą wśród wszystkich szczery podziw. Być może odkryjesz w sobie zdolności artystyczne...W książce omówiono zarówno podstawowe techniki wykonywania spękań, jak i inne ciekawe metody postarzania przedmiotów.

źródło opisu: Matras

| 2014-02-19
Przeczytana: 2012 rok

W książce znajduje się wiele ciekawych pomysłów na dodanie stylu i postarzenie przedmiotów- od mebli, po małe formy. Spękania, patynowanie, pozłacanie- to tylko niektóre z technik zawarte w tej pozycji.

pheosia | 2012-08-15
Na półkach: Hobby, Przeczytane, Posiadam, 2012