W pogoni za miłością

Tłumaczenie: Katarzyna Ciążyńska
Cykl: Dzieje rodu Crightonów (tom 7-8)
Wydawnictwo: HarperCollins
Perfect father: a perfect night
karollllllla

Tylko on Samantha ma dość uwag, że chociaż skończyła trzydziestkę, nadal nie ma rodziny. Jej siostra bliźniaczka od dawna jest szczęśliwą żoną i matką, a Samantha nie ma nawet narzeczonego. Postanawia więc zrobić pierwszy krok. Celem staje się przystojny prawnik, James Crighton. Tymczasem ktoś inny od dawna czeka, by zwróciła na niego uwagę… Tamtej nocy Katie Crighton od lat jest zakochana...

Tylko on

Tamtej nocy
Katie Crighton od lat jest zakochana w mężu swojej siostry. Pogodziła się z tym, że nigdy nie będzie szczęśliwa. Chce zmienić przynajmniej to, na co ma wpływ: pracę i mieszkanie. Jej nowym sąsiadem zostaje atrakcyjny naukowiec. Nieoczekiwanie, wbrew sobie, Katie spędza z nim noc. Fatalny zbieg okoliczności sprawia, że o ich „związku” dowiaduje się niemal całe miasto…

źródło opisu: http://www.harpercollins.pl

źródło okładki: http://www.harpercollins.pl

Asia | 2018-08-27
Przeczytana: 27 sierpnia 2018

Nie jest to jakaś super ambitna lektura, ale w sam raz na wieczorny relaks. Szybko się czyta i można się wciągnąć w obie historie.

Niutelka | 2018-03-13
Przeczytana: 13 marca 2018

Masakra..szkoda czasu na tak slaby harlekin...samasie dziwie sie sobie,ze to przeczytalam...bajeczka i to bardzo slaba...zmarnowany czas.

I.
Samantha jest na etapie macierzyństwa i pragnie dziecka bardziej niż czegokolwiek.
Cechuje ją gorący temperament więc działa pod wpływem emocji i poluje na Jamesa, idealnego ojca.
Liam, z kolei jest mistrzem opanowania, bo startuje na stanowisko gubernatora. Jest takze oddanym przyjacielem rodziny Samanthy.
Gdy dowiaduje sie, co ona zamierza, rusza za nią przez Atlantyk.

II.
Seb to rozwodnik i ojciec Charlotte. Przyjeżdża do rodzinnego miasteczka jako 38letni kierownik działu doświadczeń i pewnego dnia pod koła auta wchodzi mu Katie, zagubiona dziewczyna zakochana w szwagrze.
Wynajmują sąsiednie apartamenty i jakoś nie mogą się polubić :)

Szkoda, ze to tylko opowiadania. Żałuję krótkich scen i ucinanych wątków, bo zarówno postacie męskie jak i żeńskie są przesympatyczne, a pomysły dobre na książkę i wykorzystane połowicznie.

agula77 | 2017-07-08
Przeczytana: 04 lipca 2017

Sympatyczne romansidło. Nie przepadam za takimi typowymi romansami, ale to nawet mi się spodobało. Jeśli ktoś lubi takie klimaty, napewno będzie zadowolony. Ja za szybko nie sięgnę po tego typu książkę, bo to nie moja bajka, ale raz na jakiś czas, można oderwać się i poczytać o walce o szczęśliwą miłość. Polecam to wszystkim, którzy lubią czytać romanse.

CzytamNaOkrągło | 2016-09-01
Przeczytana: 01 września 2016

Dwie historie o romantycznej miłości z happy endem, czyta się szybko, co jest zasługą prostego stylu i języka autorki.Idealna lektura dla relaksu. Polecam.

Penny Jordan to moja ulubiona autorka co pisze powieści napisała cudownie dwie historie.
Urzekły mnie i wciągnęły...odprężyłam się przy książce dla mnie to był relaks, nie zawiodła mnie, wręcz odwrotnie zaciekawiła, wzruszyła mnie...świetna akcja, mają w sobie coś takiego.
Piękna, urzekająca dostarcza wzruszeń, trzyma w napięciu.

aannaa | 2015-11-25
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2015
Przeczytana: 24 listopada 2015

Opowiadania fajne. Jak zawsze po pierwszym opowiadaniu ciężko przestawić mi się na drugie, ale w trakcie jest już ok.

Kasiek | 2015-11-04
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki, 2015
Przeczytana: 04 listopada 2015

Ta książka należy do grupy moich przypadkowych, na które trafiłam ostatnio w bibliotece. Niestety nie mogę jej zaliczyć do tych udanych przypadków.
Książka składa się z dwóch odrębnych, niepowiązanych ze sobą części. Obie nie są zbyt długie i to chyba jest ich największym atutem. Historie są banalne, przewidywalne, a nadmiar postaci i ich koneksji rodzinnych powoduje, że można się pogubić. Jednak nie zgłębiałam ich i jakoś szczególnie nie przeszkadzało mi to, bo po co zawracać sobie głowę czymś, co nie ma większego znaczenia, a za kilka dni nie będę pamiętać czego dotyczyło, tak jak obie całe te historie.

AgaRozz | 2015-08-07

Penny Jordan jak mało kto potrafi wciągnąć czytelnika w historie miłosne. "W pogoni za miłością" to dwie poruszające, pełne ciepła i humoru opowieści o związkach, niełatwych wyborach i życiowych niespodziankach.

Tylko on
Samantha, choć nie narzeka na swoje życie, wciąż słyszy od najbliższych, że powinna znaleźć sobie w końcu męża. Sfrustrowana ciągłymi uwagami postawia położyć kres wszelkim spekulacjom i odnaleźć narzeczonego. Jej celem staje się zniewalający James, jednak wkrótce okazuje się, że miłość od dawna czeka tuż na wyciągnięcie ręki.

Tamtej nocy
Katie od wielu lat wzdycha do męża swojej siostry. Z braku jakiegokolwiek pola manewru godzi się z losem. Myśląc, że na polu sercowym nic już nie zdziała postanawia chociaż zmienić swoje otoczenie i przeprowadza się w ładniejsze miejsce. Jej nowym sąsiadem okazuje się bardzo atrakcyjny naukowiec, z którym zresztą kobieta spędza noc. Następnego ranka budzi się jako bardzo popularna nowa mieszkanka miasta...

"W pogoni za...