Wielka księga dowcipów

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
9 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
rozrywka

Najlepsze teksty! Swietny humor!Mnóstwo humoru, śmiesznych powiedzonek, trafnych spostrzeżen o naszej niezbyt ponurej rzeczywistości.,rysunkowych kawałów. Są klasyczne dowcipy o blondynkach, nieco humoru o lekarzach, wiele sytuacyjnych i współczesnych, jest też Jasiu i jakie szkolne problemy a także złote myśli w rodzaju, Jedyne złoto z jakiego nie korzystają kobiety to milczenie.Adwokat do klienta:a Rozmawiałem wczoraj z pańską byłą małżonką.Ona kategorycznie żąda alimentów i, w przeciwnymrazie grozi, że wróci do pana._a Żebyś wiedział, jak mnie się nie chce iść do tychKowalskich!a A myślisz, że mnie się chcea Ale wyobraź sobie,jak oni się ucieszą, gdy nie przyjdziemy...a Masz rację, idziemy!_Na peronie stoi para małżeńska. Mąż patrzyna oddalający się pociąg i mówi:a Gdybyś się tak nie grzebała, nie spóźnilibyśmy sięna pociąg.a A gdybyś mnie tak nie poganiał, nie musielibyśmytyle czasu czekać na następny

eunice | 2015-01-07
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 12 stycznia 2015

W małych dawkach - idealna na poprawę humoru

Juventus_DFB-Team | 2015-06-03
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane