Maxxxymy Skowrona. Wydanie Pierwsze Poprawione

Wydawnictwo: Onepress
hobby

Porywając zachwyca, zachwycając uwodzi, uwodząc porywa. Nowa książka Skowrona jest jeszcze lepsza niż jego Marzenia bobrów i jeszcze mocniejsza niż niezapomniane I anioły kichają. Book Review of USA Ta proza urzeka. Ta książka zachwyca. Choć za dużo w niej wolnego miejsca. Czy autor chce nam przez to coś powiedzieć

vampireheart | 2015-12-20
Przeczytana: 20 grudnia 2015

Skusiliście się kiedyś na książkę ze względu na jej przystępną cenę, a przy tym pomyśleliście, że jej opis brzmi rewelacyjnie? A więc czemu nie? Tak właśnie miałam z "Maxxxymami Skowrona".

Wydawca oraz różni autorzy zapewniali, jaka świetna jest tak pozycja. Na myśl przyszły mi słowa, że w zasadzie mogłabym i ja ją przeczytać. Grafiki w książce także wyglądały zachęcająco, więc tylko upewniłam się w tych przekonaniach, jednocześnie odrzucając głos rozsądku, który aż krzyczał. Książka odwołująca się do radia? W dodatku tak beznadziejnego?!

No właśnie...

W zasadzie tylko grafiki w tej książce są w miarę znośne. Szkoda, że w większości są podobne.

Z kolei maksymy nie są ani mądre, ani zabawne. Zupełna głupota, zdania różnią się od siebie jednym wyrazem lub odmienioną formą. Paskudne! Jakieś błahe słowa, nawet nie przemyślenia... Ciężko to nawet nazwać maksymami.

Oczywiście, znalazło się kilka bardziej błyskotliwych, ale nie była to liczba sytuująca książkę na wartą...

Clara | 2016-06-27

Książka w życiu pomaga
Kto tego nie słyszał?
A kto nie słyszał o Maxxxymach Skowrona
musi nadrobić zaległości

Mądrości napisane takim językiem jakiego próżno szukać w literaturze
po prostu Przemysław Skowron to jedyny i niepowtarzalny Facet
kto słucha RMFu może się zastanawia czy to ten
Tak to Teeen :)

"Regularne czytanie Maxxxym spowoduje,
że już w pierwszym tygodniu po przeczytaniu pierwszej z nich
w Twoim życiu zajdą pozytywne zmiany.
W drugim tygodniu zaczniesz się częściej uśmiechać do siebie,
a w trzecim ludzie przestaną patrzeć na Ciebie jak na idiotę."

Polecam!

Happy | 2013-04-05