Historyjki na 1 roczek. Poczytaj mi!

Tłumaczenie: Katarzyna Dmowska
Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
Stories for 1 Year Olds
9788377702055
Anna Janczyszyn

Ta książka to wyjątkowy skarbiec wspaniałych opowieści, napisanych specjalnie dla niemowlaków. Pełnym humoru opowiadaniom towarzyszą piękne ilustracje, a sympatyczni bohaterowie z pewnością podbiją serca małych czytelników. Poznaj zwierzęta podróżujące czerwonym autobusem, uwielbiające zabawę misie i szczeniaczka, który śpiewa do księżyca. Dzięki tej książeczce wspólna lektura zamieni się w...

Poznaj zwierzęta podróżujące czerwonym autobusem, uwielbiające zabawę misie i szczeniaczka, który śpiewa do księżyca. Dzięki tej książeczce wspólna lektura zamieni się w magiczny czas.

źródło opisu: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/

źródło okładki: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!