Prawdziwy przyjaciel American Staffordhire Terrier

6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
psy kynologia amstaff
hobby
PIT

Pierwsza w kraju monografia rasy Amerykański Staffordshire Terrier. Przedstawia historię rasy, opis kilkudziesięciu dawnych i współczesnych linii hodowlanych, podstawowe informacje na temat opieki nad AST.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Vemona | 2017-09-22
Na półkach: Przeczytane, Mam, Hobby
Przeczytana: 1999 rok

Jest to chyba pierwszy w Polsce tak dokładnie opracowany zbiór informacji o rasie, hodowlach oraz wystawianiu. Książka przeznaczona ewidentnie dla miłośnika rasy, zainteresowanego jej pochodzeniem i rozwojem, zawierająca wzorzec, przegląd hodowli w Stanach oraz innych krajach, rodowody, zdjęcia psów oraz informacje o liniach sprowadzanych do Polski i powstałych na tej bazie hodowlach.

Polecam zainteresowanym.