Willow

Wydawnictwo: Anchor Books
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
angielski
Monika B

Bycie wilkołakiem jest trudniejsze niż na to wygląda. Wszyscy myślą, że przemieniasz się w czasie pełni, zabijasz, przemieniasz się z powrotem. To nie prawda. To dużo trudniejsze. Szczególnie gdy masz tylko siedemnaście lat. Willow ma najgorsze szczęście. Najpierw musiała użerać się z narcystyczną macochą Bellą; potem okropną, młodszą siostrą Ivy, nie wspominając watahy Belli. Teraz muszą się...

Willow ma najgorsze szczęście. Najpierw musiała użerać się z narcystyczną macochą Bellą; potem okropną, młodszą siostrą Ivy, nie wspominając watahy Belli. Teraz muszą się przeprowadzić i zmienić szkołę. Znów.
Kiedy Willow myśli, że gorzej być już nie może, pokazuje się Blake- członek Rady, o której nigdy nie słyszała- by ogłosić ją liderem watahy o której nie wiedziała, że istnieje. Jak niby miała nauczyć bandę nastolatków, jak być wilkiem, kiedy sama nienawidzi swoje życia takim jakie jest?

źródło opisu: http://www.amyrichiebooks.com/books.html

źródło okładki: https://www.goodreads.com/book/show/15851037-willow

Monika B | 2015-07-03
Przeczytana: 03 lipca 2015

Naprawdę fajna i lekka, no ok, nie taka znowu lekka, ale przyjemna lektura. Nie mogłam pogodzić się z Gage'em Wujkiem i Gage'em Chłopakiem. Trochę to.... trudne do ogarnięcia? Może tak.
Kobieta liderem watahy? Genialny pomysł. Feministki- czytać! Mimo iż Willow nie do końca wie co robi- i to widać- to jakoś potrafi oswoić bandę młodych wilkołaków.
Chłopcy jak chłopcy. Trochę naciągana ta ich wielka moc i opanowanie, ale jakoś wpisuję się to w koncept.
Dobra pozycja- polecam.