Ewolucja duszy. Poznanie przeszłych wcieleń sposobem na duchowe uzdrowienie

Tłumaczenie: Grzegorz Ciecieląg
Wydawnictwo: Samsara
8 (9 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
The Evolving Soul: Spiritual Healing Through Past Life Exploration
poradniki
Precious

Oto książka, która kryje w sobie tajemnicę rozwoju duszy i jej wpływu na twoje życie! Autorka opiera się na wiedzy zgromadzonej podczas pracy z setkami pacjentów na sesjach hipnotycznych. Na podstawie nich pokazuje, jak tworzone są plany przedurodzeniowego każdego człowieka, które mają wpływ na jego teraźniejsze losy i rozwój wszechświata. Dr Linda Backman udowadnia, że odnalezienie...

Dr Linda Backman udowadnia, że odnalezienie równowagi pomiędzy poprzednimi wcieleniami a karmą każdego z nas jest drogą do samorozwoju i lepszego życia. Ewoluująca dusza ma wpływ na uzdrowienie relacji, troskę o siebie samego, a także naprawienie ran, które zostawiły po sobie przeszłe wcielenia i pozbycie się traum.

Publikacja odkrywa także rolę duchowych przewodników, którzy wpływają na możliwości naszego rozwoju oraz prezentuje promienie duszy i jej siedem archetypów.

Poznaj sekrety ewoluującej duszy i uzyskaj głęboki wgląd w siebie!

źródło opisu: Wydawnictwo Samsara, 2015

źródło okładki: http://www.illuminatio.pl/

NataliaJJ | 2018-05-30
Przeczytana: 29 maja 2018

Pierwsza książka o duszy i nie ostatnia. Temat mocno mną zakręcił. Od czasów wczesnego dzieciństwa wiedziałam, że nie jestem sama. Ktoś towarzyszy. To uczucie nigdy mnie nie opuściło. Teraz wiem dlaczego. Każdy z nas jest wyjątkowy. Ma swoją misję na tym świecie. Nie ważne czy większą czy mniejszą. Wszyscy jesteśmy indywidualną cząstką wszechświata, która ma wpływ na otaczający nas świat. Nawet Grażyna z parteru ma swój wkład. I chodź jest na poziomie niższym ewolucji duszy, ona także ma tutaj swoją misję (np. być odważniejszą w wypowiadaniu swojej opinii, bardziej kochać bliskich). Osobie z wyższego poziomu będzie przyświecał inny cel (np. udzielanie się humanitarnie, opieka nad dziećmi autystycznymi, napisanie tejże książki).

Książka pomaga bardziej zrozumieć siebie i swój cel w tym szalonym świecie :)

Shetani | 2016-01-07
Przeczytana: 01 stycznia 2016

Jakiś czas temu usłyszałam historię kobiety, która całe życie zmagała się z bólem w okolicach brzucha. Lekarze nie byli w stanie wykazać żadnej konkretnej choroby, nie dało się również postawić ostatecznej diagnozy, która tłumaczyłaby, skąd owy ból się bierze. Któregoś dnia kobieta postanowiła poddać się regresji hipnotycznej i wtedy okazało się, że w jednym z poprzednich wcieleń umarła poprzez dźgnięcie nożem właśnie w to miejsce. Od tamtej pory ból przestał ją męczyć…
Dr Linda Backman od ponad 20 lat zajmuje się hipnozą regresywną i dzięki temu pomogła ogromnej liczbie pacjentów. W swojej książce przekazuje zebraną przez siebie dotychczas wiedzę oraz przytacza całe mnóstwo przykładów, które uświadamiają czytelnikowi, że jest kimś więcej, niż mu się wydaje. Dusza jest czymś niesamowitym, potrafi gromadzić w sobie mądrość i doskonale pamięta to, z czym miała kiedyś do czynienia. Niestety ludzie często zapominają o tym, kim są naprawdę… stąd biorą się wszystkie niedopowiedzenia i...