komiks paronomazja
komiksy
GiP

Album jest zbiorem krótkich opowieści mających stanowić wprowadzenie do świata, w którym pojawia się tajemnicza osoba każąca mówić do siebie Moses (czasem Moe). Kim on jest? Tego nie wie nikt. Jak wygląda? Niewielu go widziało. A ci którzy widzieli na pewno już nigdy o tym nie opowiedzą. Moe informuje ludzi. Przekazuje najważniejszą informacje dla każdego człowieka. A ci, z którymi się skontaktował, wiedzą, że Moe nie kłamie..

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/paronomazja/1

źródło okładki: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/paronomazja/1