zielnik Drzewa i krzewy liściaste

Wydawnictwo: Arkady
flora i fauna

Poszukiwanie i kolekcjonowanie liści jest fascynującym zajęciem. Nie tylko wzbogaca wiedzę, ale może tez być wspaniałą przygodą."Zielnik" z pewnością przyda się na lekcjach w szkole, pomoże tez nauczycielom w prowadzeniu zajęć dla starszych przedszkolaków i uczniów klas początkowych.Ta bogato ilustrowana książka zawiera wiele ciekawych wiadomości i trochę zagadek oraz rady, jak stworzyć piękny jesienny album.

źródło opisu: Matras

AGAT | 2013-10-07