Blubry Heli przy niedzieli + CD

Wydawnictwo: Media Rodzina
8 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
hobby

Postać Starego Marycha wrosła w świadomość czytelników i słuchaczy, toteż gdy zakończył życie, pojawiła się pustka. Juliusz Kubel odpowiedział na zapotrzebowanie, rozejrzał się w otoczeniu Starego Marycha i zaprosił do opowieści jego dobrą znajomą. Tak powstały i trwają nadal Blubry Heli przy niedzieli, emitowane w radio i utrwalone na kartach książki. Hela bacznie obserwuje rzeczywistość (począws

Darowanemu koniowi w zębiska nie zaglądam. Pozycja dostana po czytaniu " Ślubów panieńskich" - nie wiem, co to, może kiedyś przeczytam. Póki co - niech zbiera kurze.

Paweł Antczak | 2013-10-19
agaaga19 | 2013-06-24