Kopciuszek

Cykl: Bajki na poziomie
Wydawnictwo: Wilga
Anna Janczyszyn

Bajki na poziomie to seria zrealizowana pod kierunkiem psychologa dziecięcego, który specjalnie dla rodziców przygotował rady – zbiór sugestii, o czym i jak rozmawiać z dzieckiem podczas czytania. Bajki należące do kanonu literatury światowej dają bowiem pretekst do rozmowy z dzieckiem na ważne i trudne tematy. Łatwiej rozmawiać o nieposłuszeństwie na przykładzie Pinokia albo o niesprawiedliwości na przykładzie Kopciuszka niż wtedy, gdy taki problem pojawi się w domu.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!