Dziennik socjopatycznej karierowiczki

Wydawnictwo: Albatros

Próżna, zadufana w sobie, przekonana o własnej urodzie i nieodpartym wdzięku, unikająca prawdziwej pracy jak ognia, antybohaterka (narratorka dziennika) Katya idzie do celu po trupach, kradnąc co się da, śpiąc z kim popadnie. W jej towarzystwie nikt nie może się czuć bezpieczny.

paweł | 2016-03-30
Przeczytana: 30 marca 2016

Nic ciekawego,w koło jedno i to samo.Książka,to dziennik pisany przez nie jaką Katyie Livingston.Kobiecie po prostu wydaje się,że świat kręci się w okół jej osoby.Jest cyniczną,arogancką nimfomanką ze skłonnosciami do alkoholu,dla ktorej liczy sie tylko kasa.Nie polecam,szkoda czasu.

To jakiś horror jest! Tego się nie da czytać! Może i zamysł był dobry ale wykonanie to czysta grafomania jakaś! Idzie oszaleć przy lekturze, postradać wszystkie zmysły! Nie można tej książki nazwać nudną... O nie! To jest po prostu przesycone! Brrr... Nigdy więcej takiej książki w mojej biblioteczce!

NIE WIERZCIE OPISOWI NA OKŁADCE! TOŻ TO Z PALCA WYSSANE!

Buka | 2013-08-18
Na półkach: Przeczytane, 2013, Z biblioteki
Przeczytana: 18 sierpnia 2013

Jedna z najzabawniejszych powieści ostatnich lat? Nic z tych rzeczy. Wprawdzie czyta się ją szybko, ale to by było na tyle, jeśli chodzi o plusy tej książki. Ni to śmieszna, ni dowcipna, ni interesująca. O niczym i bez pomysłu. Sugeruje nawet nie próbować jej czytać, nie ma po co ;))).

nugatowa | 2013-10-23
Na półkach: Przeczytane, 2013, AudioBook

Przez jakiś czas miałam wrażenie, ze sama staje się socjopatyczną karierowiczką. Zła energia i zła książka - sama znam chyba z 20 bardziej zabawnych powieści.

Kasia | 2010-11-21
Przeczytana: 2008 rok

w zasadzie nie do końca jest prawdą, że ją przeczytałam. niestety nie dałam rady. książka jest koszmarna

Aelirenn | 2011-03-05
Przeczytana: 01 marca 2011

Jeśli to ma być śmieszne, to wolę do końca życia być ponurakiem.

Joanna Bożek | 2010-02-04

taka sobie, bez rewelacji

sonjab | 2011-07-10

Ta książka jest przewrotna. 'Przewrotność' jest tu słowem-kluczem. Katya jest anybohaterką, nic więc dziwnego, że nie da się jej lubić. Prezentuje podejście do życia, którego nie pochwalamy, ale tak w głębi duszy czasem chcielibyśmy je podzielać. Urok wynikający z absurdów i często czarnego humoru sprawia, że wracam do tej książki, gdy mam zły dzień. Jak widzę po opiniach innych, jestem w tym osamotniona. Ale powiedzcie, nie chcielibyście mieć czasem takiej pewności siebie jak Katya?

Tiger | 2011-08-02
Na półkach: MOJA PÓŁKA, Przeczytane
Przeczytana: 01 maja 2012

Przeczytałam ją drugi raz, ponieważ wcześniej miałam sceptyczne podejście do tej książki.
Przede wszystkim można się pośmiać z głównej bohaterki. To jest wielkim plusem, jednak żadną rewelacją jest dla mnie, że obojętnie na jakiej stronie otworzysz książkę czy na początku czy na końcu to wiesz co się dzieje.
Nie wiem czy tylko mi się to przydarzyło,ale bardzo długo czytałam Dziennik socjopatycznej karierowiczki..
Polecam, ponieważ poprawia humor.

Vem VanDall | 2014-07-04
Przeczytana: 02 lipca 2014

Całkiem zabawna aczkolwiek główna bohaterka potrafi wybudzić z wiecznego snu, głęboko schowanego morderce w czytelniku, kiedy słucha się jej wręcz niepojętego, wysoce egoistycznego sposobu rozumowania XD Dodam, że nieco zawiodłam się zakończeniem, moim zdaniem jest bardzo jałowe.