Lekarstwo na grzech. Ponowne odkrywanie spowiedzi

Seria: Uzdrowienie i uwolnienie
Wydawnictwo: Esprit
religia
Ursa

Sakrament, który zmienia wszystko Książka księdza Aimone Gelargi, doświadczonego spowiednika, jest prostym i niezwykle przydatnym przewodnikiem po sakramencie pojednania. Pokazuje, że spowiedź to nie tylko uwolnienie od ciężaru grzechu i przebaczenie, ale przede wszystkim szczera rozmowa z Kimś, kto wie o nas wszystko. Autor wyczerpująco opisuje etapy dobrej spowiedzi a także daje wskazówki,...

Sakrament, który zmienia wszystko

Książka księdza Aimone Gelargi, doświadczonego spowiednika, jest prostym i niezwykle przydatnym przewodnikiem po sakramencie pojednania. Pokazuje, że spowiedź to nie tylko uwolnienie od ciężaru grzechu i przebaczenie, ale przede wszystkim szczera rozmowa z Kimś, kto wie o nas wszystko. Autor wyczerpująco opisuje etapy dobrej spowiedzi a także daje wskazówki, jak dobrze przygotować się do każdego z nich. Ten poradnik pomaga na nowo odkryć piękno spowiedzi i wzbudzić w nas jej głębokie pragnienie.

źródło opisu: Wydawnictwo Esprit

źródło okładki: Wydawnictwo Esprit

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!