Przygoda w mieście

Seria: Samochodzik Franek
Wydawnictwo: Wydawnictwo SBM
samochód, miasto, przygoda, Franek
MAD_ABOUT_YOU

Poczytaj o sympatycznym czerwonym samochodziku i jego przyjaciołach. Dowiedz się, jaką przygodę przeżył Franek w mieście. W książeczce, oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki. Zostań przyjacielem Franka, czytając książeczki o jego niezwykłych przygodach!

źródło opisu: SBM, 2012

źródło okładki: www.wydawnictwo-sbm.pl

książek: 2015
palalela | 2019-08-14
Na półkach: Przeczytane, Dziecionkowe
Przeczytana: 14 sierpnia 2019

Szału ni ma, ale maluchowi być może spodoba się opowieść o jadącym po paczkę Franku.

Yoka | 2015-11-24
Na półkach: Przeczytane, Dla 3latka
Przeczytana: 18 października 2015

Przygoda kolejowo-towarzysko-autobusowa. Podobnie jak inne książeczki serii zawiera również zagadki rozwijające spostrzegawczość.

Prosta historyjka, ładnie ilustrowana. U nas nie wzbudziła takiego entuzjazmu jak "Na ratunek" albo "Straż pożarna" ale to pewnie z uwagi na bieżące fascynacje.

Amatorowi autobusów się spodoba:)