Poznaję Polskę

Seria: Samochodzik Franek
Wydawnictwo: Wydawnictwo SBM
samochód, Polska, podróż, kraj, Franek
MAD_ABOUT_YOU

Poczytaj o sympatycznym czerwonym samochodziku i jego przyjaciołach. Dowiedz się, jakie miejsca odwiedził Franek podczas podróży po Polsce. W książeczce, oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki. Zostań przyjacielem Franka, czytając książeczki o jego niezwykłych przygodach!

źródło opisu: SBM, 2012

źródło okładki: www.wydawnictwo-sbm.pl

książek: 2015
palalela | 2019-09-27
Na półkach: Przeczytane, Dziecionkowe
Przeczytana: 27 września 2019

Franek wraz Błyskawicą odwiedzają: Gdańsk, jeziora mazurskie, Warszawę, Kraków, Zakopane z Tatrami. Skrótowo poznają legendy dotyczące tych miejsc. Jak na pierwszy raz o Polsce w sam raz.

Ida | 2016-11-08
Przeczytana: 08 listopada 2016

Samochodzik, jako główny bohater, ale tym razem nie tylko dla chłopców.
Podróż, poznawanie nowych miejsc, opowieści z przeszłości naszego kraju, wszystko to znajdziemy w książeczce o Samochodziku Franku.
Zrozumiały język, ciekawy temat to zawsze się sprawdzi w opowiadaniach dla dzieci. Do tego kolorowo i różnorodnie, a na końcowych stronach książeczki kilka łamigłówek i zadań do rozwiązania. Polecam.
malewielkieksiazki.blogspot.com