Nocnik nad nocnikami. Dziewczynka

Wydawnictwo: Nisza
Anna Janczyszyn

Światowy bestseller dla dzieci powyżej 1 roku. Uczy korzystania z nocnika.

źródło opisu: www.empik.com/

źródło okładki: www.empik.com/

Shoshana25 | 2019-03-12
Przeczytana: 21 lipca 2017

Ciężko mówić o przeczytaniu, bardziej było to mimowolne wyuczenie się na pamięć :) Mądrze i pomysłowo potraktowany temat nauki samodzielności. Książeczka za pomocą prostych obrazków i zwięzłego tekstu objaśnia temat. Warto zakupić, bo jest bardzo skuteczna :)

AnetaO | 2019-02-28
Przeczytana: 28 lutego 2018

Ciekawa książeczka, przystępna dla dzieci, ilustracje barwne- jedyny minus- kształt nocnika na rysunku- wygląda jak dzbanek a nie nocnik.

Jedne z najładniejszych ilustracji jakie widziałam w ostatnich latach.
Dostosowane stylem do wieku dziecka.
Podoba mi się zastosowanie kwiatowych deseni oraz kwiatowych ozdobników.

Córka lubiła tą książkę. Był czas, około 18-miesiąca, że czytałyśmy ją codziennie.
Odpieluchowanie niestety nie nastąpiło dzięki tej książce, ale świadomość dziecka na pewno znacznie wzrosła.
Z czasem książka niestety znudziła się córce - normalna rzecz po tylu seansach ;)

Maria Tarczyńska | 2016-02-23
Przeczytana: 23 lutego 2016

Książeczka słodka i zabawna, wprawdzie nie udało się nakłonić jeszcze dzięki niej mojej córeczki do korzystania z nocnika, ale kto wie :P Za to na stronie "i siedziała, i siedziała" córcia zawsze śmieje się do łez :) Za doprowadzanie mojej córeczki do wybuchu śmiechu bardzo dziękuję autorce :)