Zew honoru

Cykl: Krąg czarnoksiężnika (tom 4)
Wydawnictwo: Ebook
Amanda

Zew Honoru (Księga 4 Kręgu Czarnoksiężnika) ukazuje kolejne losy Thora po powrocie z Rytuału Stu Dni. Zahartowany w boju uczy się, co oznacza walczyć o ojczystą ziemię, walczyć na śmierć i życie. Wojska McCloudów zapuszczają się głęboko na terytorium MacGilów głębiej niż kiedykolwiek w całej historii Kręgu a Thor wpada w zasadzkę. Teraz od niego zależy, czy zdoła odeprzeć atak i ocalić królewski dwór.

źródło opisu: wydawca

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Sławomir_Ryży | 2018-03-01
Przeczytana: 30 października 2017

Kolejny tom o losach dzielnego bohatera, który to na naszych oczach dorasta nie tylko jako mężczyzna ale także dorasta do tego by wreszcie odkryć jaka siła w nim drzemie. Czyta się bardzo przyjemnie i lekko przez co strony uciekają bardzo szybko. Akcja jednak rozkręca się nie zbyt gwałtownie w tym tomie co sprawia że książka dostaje tylko 5 gwiazdek .

dilbi | 2017-07-24
Przeczytana: 24 lipca 2017

W mojej opinii nieco gorsza niż poprzednie, ale nie znaczy, że zła. Czyta się naprawdę szybko i sympatycznie. Chociaż nie powiem, że niektóre rzeczy są mocno przesadzone (np. wygranie bitwy przez drużynę Thora [sztuk 9] przeciwko 100 najlepszym wojownikom w królestwie - ja rozumiem, że moc i inne takie, ale mocy bylo niewiele). Sporo nowych rzeczy i trochę się wyjaśniło dlaczego Thor ma w życiu tak a nie inaczej.
Polecam i zabieram się za kolejną część :)

Cezar Kolcz | 2016-07-15
Przeczytana: 15 lipca 2016

Fabuła przedstawiona w tym tomie jest ciekawa, jednak nie aż tak jak w tomach poprzednich. Irytują mnie opisy i przebieg potyczek. Niestety sześciu nastoletnich chłopców pokonujących stu dorosłych przeciwników, to nie jest to na co liczę w takiej książce. Wszystko by było w porządku gdyby to Thor ich zabijał poprzez magię. Nie wiem czy mogę polecić, chociaż książkę czyta się jednym tchem.

Anna | 2016-04-25
Przeczytana: marzec 2016