samochód, pociągi, Franek
MAD_ABOUT_YOU

Poczytaj o sympatycznym czerwonym samochodziku i jego przyjaciołach. Dowiedz się, jakie pociągi oglądał Franek.

W książeczce, oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.

źródło opisu: SBM, 2014

źródło okładki: www.wydawnictwo-sbm.p

książek: 2009
palalela | 2019-08-14
Na półkach: Przeczytane, Dziecionkowe
Przeczytana: 14 sierpnia 2019

Trzy tygodnie temu jechałam pociągiem do Poznania, ale nie zdawałam sobie sprawy z tego, że miał na imię Paweł!!! ;) Co do Franka, to dzięki jego wyciecze dziecko może poznać różne rodzaje pociągów, nie tylko pasażerskie, ale również lawety i kolejki linowe. Jestem na tak.

Yoka | 2015-11-24
Przeczytana: 14 października 2015

Przy wpisywaniu opinii - zwłaszcza książek dla dzieci - powinna być dodatkowa opcja. Obok "kiedy skończyłam czytać" proponuję dodać "jak długo musiałam czytać zanim nauczyłam się recytować z pamięci" :))

Przy samochodziku Franku nie trwało to długo. Książeczka ma niewiele tekstu i jest bardzo ładnie ilustrowana. Niestety klejenie pozostawia wiele do życzenia. Nasz egzemplarz rozpadł się gdzieś między 24 a 30 czytaniem.

Sama treść interesująca zwłaszcza dla fana kolejnictwa:) Pojawiają się różne rodzaje pociągów od parowozów po pendolino.