Leksykon malarstwa i grafiki

sztuka
Natalia

Ten bogato ilustrowany leksykon daje wyczerpujący przegląd rozwoju malarstwa i grafiki - od początków do współczesności. W artykułach poglądowych autor, znany historyk i wykładowca, przedstawia prace 3000 artystów reprezentujących najważniejsze style i kierunki w sztuce. 700 dzieł najwybitniejszych twórców z różnych epok poddaje dogłębnej analizie. Ta książka powinna znaleźć się na półce każdego miłośnika sztuki.
Wydanie: 1

źródło opisu: http://ksiegarnia.pwn.pl/

źródło okładki: empik.com

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!