Strzelanie z łuku - Habeishi Beth L. , Mallory Stephanie

Wydawnictwo: RM
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
łuk, łucznictwo
sport

Łucznictwo z dnia na dzień staje się coraz bardziej popularne. Dla zawodowców jest jedną z najciekawszych dyscyplin sportowych, dla amatorów zaś doskonałą formą spędzania wolnego czasu. Ta bogato ilustrowana książka adresowana jest do wszystkich, którzy chcą nauczyć się strzelać z łuku. Opisano w niej trzy rodzaje łucznictwa: klasyczne, sportowe i bloczkowe. Dzięki niej opanujesz podstawową wiedzę o sprzęcie i wyposażeniu łuczniczym, dowiesz się jak bezpiecznie strzelać i wyjmować strzały. W poradniku omówiono także techniki strzelania oraz sposób prawidłowego ustawienia i konserwacji sprzętu. Autorzy książki podpowiedzą ci, jak wzmocnić kondycję i przygotować się do udziału w zawodach.

Zosiek | 2013-04-17

Bardzo dobra publikacja dla miłośników łucznictwa nie tylko sportowego ale i trafycyjnego

EnfantTerrible | 2016-07-09
Peter | 2016-02-08