zarządzanie marketingowe

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
8320814898
biznes, finanse

Rosnąca świadomość znaczenia zarządzania łańcuchem dostaw jako źródła sukcesu przedsiębiorstwa na rynku przyczynia się do wzrostu zainteresowania tą tematyką krajowych środowisk naukowych i gospodarczych. Zarządzanie całym łańcuchem dostaw jest bowiem nowym impulsem dla przedsiębiorstw, które wyczerpały już indywidualny potencjał rozwoju. Autor w książce przedstawia teoretyczne podstawy zarządzania łańcuchem dostaw, procedury i strategie integrowania tego łańcucha, benchmarking, ocenę łańcuchów